luka doncic dallas oklahoma pm Ekipa24.si

'Pretepeni' Dončić po težko prigarani zmagi ...

Šport Sevnica

21.11.2016 12:42

2. tek za Sevniški pokal, ki je bil minulo soboto v organizaciji Atletskega kluba Sevnica, je v Boštanj privabil številne tekače in njihove navijače.

Otvoritev tekaškega dopoldneva je pripadala najmlajšim tekačem, starim šest let in manj, ki so tekli na 300 m dolgi progi. Zmagala sta Kiara Blatnik in Enej Zupančič, ostali zmagovalci v otroških kategorijah pa so bili sledeči: Tjaša Radej, Maj Repovž, Živa Slapšak, Timotej Krašovec, Ajda Slapšak, Tomi Bajc, Nika Dobovšek in Bor Bauman.

V mladinski kategoriji sta slavila Urška Arzenšek in Matija Rizmal, ki je postal tudi absolutni zmagovalec 2. letošnjega teka za Sevniški pokal.

V ženski konkurenci se mu je kot absolutna zmagovalka pridružila Lea Haler. Skupno je ciljno črto prečkalo 107 tekačev, navijači pa so lahko bili priča dobrim tekmam in izvrstnemu vzdušju.