Velik nasmeh Adobe Stock Odkrito.si

Kako na dopustu poskrbeti za zdrave zobe

Ljubezen po domace20 Svet24.si

Voditeljica Ljubezni po domače: "Po snemanjih ...

brezčasna ljubezen Svet24.si

7 vrst ljubezni, ki jih je zaznamovala večnost

umor, pešpot ob savi1 Svet24.si

FOTO: Umor na priljubljeni sprehajalni poti ob ...

Jeffrey Epstein Svet24.si

Princ Andrew obžaluje, da je zmotno mislil

Rok in nika_instagram Najstnica.si

Nika priznala: Rok je bolj privlačen

lucija in josip Njena.si

Lucija: 'Josip ni taksen, kot se predstavlja na ...

Šport Novo mesto

FOTO: KD Vodnjak tudi letos v Vojvodini

Piše: D.D.

Čas objave:
06.12.2018 14:52

Kegljačice in kegljači KD Vodnjak iz Novega mesta so se tudi letos udeležili največjega kegljaškega turnirja v Evropi, ki se imenuje Vojvodinski grand prix v kegljanju.

Na tem turnirju sodeluje približno petsto kegljačev in kegljačic iz cele Evrope. "Izredno smo ponosni, ker smo zastopali naše društvo, našo občino Novo mesto in seveda državo Slovenijo," sporočajo iz KD Vodnjak, od koder jih je tekmovalo 30, spremljajo pa jih je še nekaj navijačev. Ti so skupaj z njimi uživali v enkratnem doživetju kegljanja in druženja z domačini v Vojvodini. "Še naprej ostajamo zapisani kot najštevilčnejše društvo na turnirju in po tem smo že kar prepoznavni. Želimo si, da bi naslednje leto to ponovili v še večjem številu," so še sporočili.