781-4-luka zlatko zahovic dw Odkrito.si

Zlatko Zahović bo kmalu pestoval!

iss sojuz preiskava Svet24.si

Osem ur sta "vbadala in sekala" po vesoljski ...

angel Petisvet.si

Smetnjak, ki ga prinesejo angeli

Andrej Fištravec Svet24.si

Kam po izgubljenih županskih volitvah?

lažna harry in meghan 3 Svet24.si

Po Londonu Meghan in Harry osvojila še Berlin

Tadej Pišek (Rok Slak), Lara Komar (Irena Slak) in Domen Valič (Marko Sotlar) Njena.si

Uradno: Snemanje 4. sezone Reke ljubezni je v ...

nik triler 2 Njena.si

Druga plat zgodbe: Nik do finala z domiselno ...

Šport Novo mesto

FOTO: KD Vodnjak tudi letos v Vojvodini

Piše: D.D.

Čas objave:
06.12.2018 14:52

Kegljačice in kegljači KD Vodnjak iz Novega mesta so se tudi letos udeležili največjega kegljaškega turnirja v Evropi, ki se imenuje Vojvodinski grand prix v kegljanju.

Na tem turnirju sodeluje približno petsto kegljačev in kegljačic iz cele Evrope. "Izredno smo ponosni, ker smo zastopali naše društvo, našo občino Novo mesto in seveda državo Slovenijo," sporočajo iz KD Vodnjak, od koder jih je tekmovalo 30, spremljajo pa jih je še nekaj navijačev. Ti so skupaj z njimi uživali v enkratnem doživetju kegljanja in druženja z domačini v Vojvodini. "Še naprej ostajamo zapisani kot najštevilčnejše društvo na turnirju in po tem smo že kar prepoznavni. Želimo si, da bi naslednje leto to ponovili v še večjem številu," so še sporočili.