gojmir lesnjak gojc Odkrito.si

To je nočna mora Gojmirja Lešnjaka - Gojca!

Mojca Žnidarič Svet24.si

Poslanki kazen na dan izvolitve

joga Petisvet.si

Test: Kje ste na svoji poti?!

zoran predin_barbara šerbec_šerbi Svet24.si

Spomini na Šerbi: "Na oder smo jo pripeljali kar ...

diana sarah smucanje Svet24.si

Meghan in Kate primerja s sabo in princeso Diano

Bine Volcic z menijem fatalnega vecera_resize Njena.si

Znan slovenski kuhar intenzivno trenira

Saša Lendero Njena.si

Kdo je tako zlomil Sašo Lendero?

Šport Novo mesto

FOTO: KD Vodnjak tudi letos v Vojvodini

Piše: D.D.

Čas objave:
06.12.2018 14:52

Kegljačice in kegljači KD Vodnjak iz Novega mesta so se tudi letos udeležili največjega kegljaškega turnirja v Evropi, ki se imenuje Vojvodinski grand prix v kegljanju.

Na tem turnirju sodeluje približno petsto kegljačev in kegljačic iz cele Evrope. "Izredno smo ponosni, ker smo zastopali naše društvo, našo občino Novo mesto in seveda državo Slovenijo," sporočajo iz KD Vodnjak, od koder jih je tekmovalo 30, spremljajo pa jih je še nekaj navijačev. Ti so skupaj z njimi uživali v enkratnem doživetju kegljanja in druženja z domačini v Vojvodini. "Še naprej ostajamo zapisani kot najštevilčnejše društvo na turnirju in po tem smo že kar prepoznavni. Želimo si, da bi naslednje leto to ponovili v še večjem številu," so še sporočili.