cerar Odkrito.si

Bo zaradi male Maje to počel tudi Miro Cerar?

saturn Svet24.si

Tedenski horoskop: hudoben potencial komaj čaka, ...

Apokaliptična Petisvet.si

Nostradamus videl, kaj nas čaka, s pariško ...

družina Svet24.si

Do subvencije kmalu upravičeni vsi socialno ...

potresi1_fotoReuters Svet24.si

Jutri se bo treslo, bežite!?

Ana Klašnja Njena.si

Ana Klašnja: 'Moj fantek odrašča'

spela gorselj jok Njena.si

Špela Grošelj v solzah zaradi Gregorja

Šport Novo mesto

FOTO: KD Vodnjak tudi letos v Vojvodini

Piše: D.D.

Čas objave:
06.12.2018 14:52

Kegljačice in kegljači KD Vodnjak iz Novega mesta so se tudi letos udeležili največjega kegljaškega turnirja v Evropi, ki se imenuje Vojvodinski grand prix v kegljanju.

Na tem turnirju sodeluje približno petsto kegljačev in kegljačic iz cele Evrope. "Izredno smo ponosni, ker smo zastopali naše društvo, našo občino Novo mesto in seveda državo Slovenijo," sporočajo iz KD Vodnjak, od koder jih je tekmovalo 30, spremljajo pa jih je še nekaj navijačev. Ti so skupaj z njimi uživali v enkratnem doživetju kegljanja in druženja z domačini v Vojvodini. "Še naprej ostajamo zapisani kot najštevilčnejše društvo na turnirju in po tem smo že kar prepoznavni. Želimo si, da bi naslednje leto to ponovili v še večjem številu," so še sporočili.