Kakšen odgovor Luke! Je kdo dvomil vanj? Vsem je ...

crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

29.10.2016 20:13

Rokometaši novomeške Krke so v 9. krogu 1. slovenske lige premagali ptujsko Dravo s 26:25 (15:12).

Krka je nekoliko težje, a vendarle osvojila načrtovani točki in zadržala svoje visoko mesto tik pod vrhom prvenstvene lestvice, medtem ko Drava ostaja v spodnji polovici razpredelnice.

Po prvem polčasu je kazalo na dokaj zanesljivo zmago domačih rokometašev, ki so si po dvajsetih minutah priigrali sedem golov prednosti (13:6), a so se Ptujčani v nadaljevanju prebudili in v 44. minuti tekmo postavili v začetno izhodišče (20:20), pet minut kasneje pa Dolenjce pahnili v zaostanek (22:23). V razburljivi končnici so bili srečnejši domači rokometaši, pri izidu 25:25 pa je odločilni zadetek za Novomeščane dosegel Aljaž Lavrič.

V domači ekipi sta bila najbolj učinkovita Jan Jurečič z osmimi in Lavrič s šestimi goli, vratar Aleksandar Tomić pa je zbral kar 21 obramb. V gostujoči je Jurij Jensterle dosegel sedem zadetkov.

Novomeška ekipa bo v prihodnjem krogu gostila trebanjski Trimo, ptujska pa Dol TKI Hrastnik. Obe tekmi bosta v sredo, 9. novembra.