Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

06.06.2016 05:56

Minuli vikend je v Novi Gorici potekal finale Atletskega pokala Slovenije, na katerem so nastopili tudi športniki Atletskega kluba Krka iz Novega mesta.

Letošnji finale Atletskega pokala Slovenije je potekal v Novi Gorici. Prvi dan kvalifikacij je prinesel naslednje rezultate:

Gregor Kokalović je slavil na 110m z ovirami s časom 15,06s, v finalnem teku na 100m pa je zasedel osmo mesto in rezultat 10.90s. Blaž Brulc je bil v isti disciplini četrti s časom 10.74s, kar je njegov letošnji najboljši rezultat. Blaž Murn pa je v cilj pritekel v 11.22s.

Četrti je bil tudi Andrej Poljanec v skoku s palico s preskočenimi 4.80m.

Breda Škedelj je v teku na 1500m s časom 4:45,74 zasedla peto mesto (osebni rekord).

Tinkara Zalokar je v teku na 100m v finalu zasedla končno osmo mesto in čas 12.50s, kar je tudi njen novi osebni rekord.

V teku na 400m je Urh Štupar dosegel čas 50.36s.

Moška štafeta 4x100m je zasedla deseto mesto (43.91s). Blaž Murn, ki je startal prvi, si je med tekom poškodoval zadnjo stegensko mišico, tako, da je v bolečinah odtekel do prve predaje, žal pa so fantje preveč zaostali, da bi nadoknadili zamujeno. Tekli so še Gregor Kokalović, Blaž Brulc in Mitja Kolenc.

Drugi dan Atletskega pokala Slovenije za člane in članice.

V nedeljo je bil med Krkaši najuspešnejši Tadej Hribar, ki je z daljavo 54.53m osvojil prvo mesto in s tem naslov pokalnega zmagovalca.

Na tretje mesto se je v troskoku uvrstil Martin Gradišek, ki je skočil 14.40m daleč. Tretje je bila tudi Breda Škedelj v teku na 3000m, ki je v cilj prišla z novim osebnim rekordom, ki zdaj znaša 10:37,57.

Na 200m razdalji med člani so imeli Novomeščani štiri predstavnike. Blaž Brulc je bil osmi s časom 22.26s, Gregor Kokalović deseti s časom 22.39s, Mitja Kolenc je v cilj pritekel v 22.82s, Urh Štupar pa v 23.25s.

Med dekleti so imeli Krkaši na 200m eno predstavnico in sicer Tinkaro Zalokar, ki je za 0,41s izboljšala osebni rekord, ki zdaj znaša 25.95s.

V suvanju krogle je Karla Ljubi z rezultatom 9.40m zasedla šesto mesto.