volilni-kongres, Matjaž Han Svet24.si

Hanu zaenkrat ni uspelo ustaviti padanja podpore ...

Šport Hrpelje

15.11.2015 20:31

V 8.krogu 1.A DRL so Krkašice odigrale tekmo na gostovanju v Hrpeljah, kjer so visoko slavile z rezultatom 22:31.

V začetku prvega polčasa smo spremljali zelo izenačeno igro. Domačinke so z dolgimi napadi uspele priti do zaključnega strela ali strela iz sedmih metrov in se tako dobro upirale favoriziranim nasprotnicam. V nadaljevanju so se v napadu zbrale tudi Krkašice, ki so proti koncu polčasa pritisnile na plin in na odmor odšle s 6 zadetki prednosti (9:15).

V nadaljevanju tekme so gostje uspele zmanjšati zaostanek za 5 zadetkov, vendar je bil to zadnji približek. Novomeščanke so s hitrimi protinapadi prihajale do lahkih zadetkov in tako postavile končni rezultat 22:31.

Pri domačih je bila najbolj strelsko razpoložena Pavletič Maja 8 (4), pri Krkašicah pa Vidic Urška 9 (3), po 6 zadetkov pa sta dosegli tudi Dominika Mrmolja in Nina Ražem.