1_colonia Svet24.si

Diplomirala iz elektrotehnike in odšla naravnost ...

bradley, jade devis Svet24.si

Nosečnica izvedela, da ima agresivnega raka. Ni ...

Tina Dobra karma

Rojstni datum ima vpliv prav na vse vaše odnose

Arriva, avtobus Svet24.si

Incident v Kopru: voznik z avtobusa "zmetal" ...

tori Odkrito.si

Zvezdniki z eksotičnimi ljubljenčki

SARA RUTAR Njena.si

Sara Rutar osupnila z drastično preobrazbo telesa

ana jaka Njena.si

Jaka in Ana krstila hčerko

Šport Mirna

FOTO: Mirnčani najboljši

Piše: Radio Krka

Čas objave:
08.11.2012 10:45

Na Osnovni šoli na Mirni je potekalo Področno prvenstvo osnovnih šol v badmintonu. Da je ta šport res doma v Mirnski dolini, so tokrat dokazali najmaljši.

MLAJŠE UČENKE

1. Maruša Šepic OŠ Mirna
2. Lana Baranašič OŠ Mirna
3. Teja Golob OŠ Mirna
4. Nejka Cvelbar Guček OŠ Mirna
5.-7. Nastja Simčič OŠ Loka Črnomelj
5.-7. Sara Mržljak OŠ Loka Črnomelj
5.-7. Andreja Štravs OŠ Vinica
8.-14. Aleksandra Tepavčević OŠ Center
8.-14. Iva Simčič OŠ Loka Črnomelj
8.-14. Tea Peršič OŠ Vinica
8.-14. Klavdija Franko OŠ Brusnice
8.-14. Barbara Fink OŠ Semič
8.-14. Lara Henčič OŠ Center
8.-14. Tjaša Luzar OŠ Brusnice
15.-21. Katja Grabrijan OŠ Loka Črnomelj
15.-21. Valentina Umek OŠ Dolenjske Toplice
15.-21. Maruša Kavčič Milivojevič OŠ Dolenjske Toplice
15.-21. Ivona Spahić OŠ Vinica
15.-21. Nikolina Djokić OŠ Mirana Jarca
15.-21. Erika Škedelj OŠ Dolenjske Toplice
15.-21. Christina Janjac OŠ Dolenjske Toplice
22.-23. Eva Gašperič OŠ Vinica
22.-23. Živa Pušnik OŠ Center

MLAJŠI UČENCI

1. Jure Hudelja OŠ Vinica
2. Leon Gorše OŠ Center
3. Maj Mišjak OŽ Žužemberk
4. Aljoša Matko OŠ Loka Črnomelj
5.-8. Nik Šenica OŠ Mirna
5.-8. Sašo Gotenc OŠ Dolenjske Toplice
5.-8. Jure Žalec OŠ Mirana Jarca
5.-8. Andraž Bradač OŠ Dolenjske Toplice
9.-16. Jožko Omerzel OŠ Center
9.-16. Miha Nosan OŠ Brusnice
9.-16. Jani Hlebec OŠ Mirna
9.-16. Andraž Močnik OŠ Mirna
9.-16. Nace Kralj OŠ Mirana Jarca
9.-16. Erik Šterk OŠ Loka Črnomelj
9.-16. Blaž Koncilja OŠ Žužemberk
9.-16. Mitja Frankovič OŠ Vinica
17.-24. Jan Strmec OŠ Loka Črnomelj
17.-24. Žiga Frankovič OŠ Vinica
17.-24. Rok Kovačič OŠ Stopiče
17.-24. Vid Bačar OŠ Stopiče
17.-24. Matic Sanjkovič OŠ Stopiče
17.-24. Jurij Brozovič OŠ Vinica
17.-24. Jan Lavrič OŠ Dolenjske Toplice
17.-24. Jan Tričič OŠ Brusnice
25.-28. Gal Kajin OŠ Vinica
25.-28. Maj Juntez OŠ Brusnice
25.-28. Vik Brozovič OŠ Loka Črnomelj
25.-28. Enej Lokar OŠ Mirna

STAREJŠE UČENKE

1. Maja Vojnovič OŠ Mirna
2. Ema Abina OŠ Mirna
3. Hajdi Zajc OŠ Loka Črnomelj
4. Tanja Vojnovič OŠ Mirna
5.-8. Eva Žagar OŠ Mirna

5.-8. Tina Kobetič OŠ Loka Črnomelj
5.-8. Špela Pečjak OŠ Dolenjske Toplice
5.-8. Živa Čopi OŠ Žužemberk
9.-16. Klara Žalec OŠ Loka Črnomelj
9.-16. Patricija Kobetič OŠ Vinica
9.-16. Špela Kurent OŠ Šentrupert
9.-16. Maruša Škufca OŠ Žužemberk
9.-16. Helena Peršič OŠ Vinica
9.-16. Lana Korasa OŠ Brusnice
9.-16. Eva Bobnar OŠ Dolenjske Toplice
9.-16. Zarja Fabjan OŠ Center
17.-24. Eva Krhin OŠ Brusnice
17.-24. Tina Juntez OŠ Brusnice
17.-24. Ana Vrlinič OŠ Mirana Jarca
17.-24. Zala Kink OŠ Brusnice
17.-24. Tina Pavšič OŠ Loka Črnomelj
17.-24. Marjeta Mrvar OŠ Žužemberk
17.-24. Tjaša Peršič OŠ Vinica
17.-24. Teja Podlogar OŠ Šentrupert
25.-27. Irena Bačar OŠ Stopiče
25.-27. Tinkara Koračin OŠ Stopiče
25.-27. Eva Renuša OŠ Stopiče

STAREJŠI UČENCI


1. Nik Hribar OŠ Mirna
2. Luka Redek OŠ Brusnice
3. Andraž Pečjak OŠ Žužemberk
4. Nejc Geltar OŠ Loka Črnomelj
5.-8. Andraž Gruden OŠ Mirna
5.-8. Erik Stambulić OŠ Semič
5.-8. Sandi Rovšek OŠ Mirna
5.-8. Lan Skoliber OŠ Loka Črnomelj
9.-11. Žiga Schweiger OŠ Vinica
9.-11. Jani Peršič OŠ Vinica
9.-11. Marko Glavan OŠ Žužemberk
12.-22. Matic Peteh OŠ Mirana Jarca
12.-22. Žan Močnik OŠ Mirna
12.-22. Tadej Lumpert OŠ Brusnice
12.-22. France Frelih OŠ Šentrupert
12.-22. Erik Zupančič OŠ Dolenjske Toplice
12.-22. Roman Križman OŠ Loka Črnomelj
12.-22. Žan Papež OŠ Žužemberk
12.-22. Gašper Cafuta OŠ Dolenjske Toplice
12.-22. Fran Brkopec OŠ Stopiče
12.-22. David Rupčič OŠ Mirana Jarca
12.-22. Žiga Peteh OŠ Mirana Jarca
23.-33. Matej Štuhelj OŠ Loka Črnomelj
23.-32. Matic Brozovič OŠ Vinica
23.-32. Žan Rajk OŠ Stopiče
23.-32. Marko Bedek OŠ Brusnice
23.-32. Jure Janez Markovič OŠ Dolenjske Toplice
23.-32. Anže Glušič OŠ Center
23.-32. Marko Huč OŠ Šentrupert
23.-32. Mirel Čović OŠ Mirana Jarca
23.-32. Tomaž Horvat OŠ Šmihel
23.-32. Enis Kajtazović OŠ Center
33.-35. Jaka Škulj OŠ Šmihel
33.-35. Tilen Ovniček OŠ Šmihel
33.-35. Jan Anderlič OŠ Šentrupert