3.000 hektarjev v roke Hrvatov: kaj vse je čudno ...

Poglejte to razkošje nad Izolo: največja posest ...

Noro! Ali je namerno zrušila kolesarja kot v ...

Šport Krško

Piše: Multisport klub Krško

28.05.2018 06:29

Na triatlonu v Ankaranu je Nina Mandl, tekmovalka Multisport kluba iz Krškega, v mednarodni konkurenci že na plavalnem delu prevzela vodstvo, ga obdržala do konca ter zmagala z odličnim časom 1:09:01 v absolutni razvrstitvi pred Pio Bedene TK Novo mesto in Ajdo Ahačič TK Trisport, ter med članicami pred Pio Bedene in Danielo Biffis iz Italije.

Na univerzitetnem državnem prvenstvu v triatlonu, ki je potekalo hkrati s triatlonom Ankaran, je Nina Mandl zastopala Filozofsko fakulteto Univerze v Ljubljani in z zmago postala državna univerzitetna prvakinja, na drugo mesto se je uvrstila Pia Bedene in na tretje Ana Nakrst, obe Fakulteta za družbene vede.

S tem so se uvrstile na 14. svetovno univerzitetno prvenstvo v triatlonu, ki bo septembra v Kalmarju na Švedskem.