Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

doncic Ekipa24.si

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

Šport Ljubljana

18.11.2016 17:29

Včeraj popoldan so igralci novomeškega namiznoteniškega kluba sedmi krog prve slovenske lige preživeli v gosteh pri Iliriji - Končni izid 1:5 priča o zanesljivi igri gostov - NTK Krka na vrhu prvenstvene lestvice, prav tako Uroš Slatinšek med posamezniki z dvema novima zmagama (trenutno 16:0)

Najprej sta za mizo stopila veteran Gaj Vidmar in Tilen Novak. Presenetljivo se je domačin Novaku zelo upiral. Srečanje je s 0:3 dobil Novomeščan, a zmaga ni bila tako gladka, saj je dva seta dobil na razliko. Cvetko Tilen se je v nadaljevanju moral potruditi, a z zelo požrtvovalno igro je strl odpor vedno neugodnega Mirze Tvrtkoviča (2:3). Blaž Šarlah v boju s prvim loparjem NTK Krka, Slatinškom, ni imel možnosti (0:3), so pa gledalci z nestrpnostjo pričakali naslednji dvoboj med Tvrtkovičem in T. Novakom. Slednji v tem dvoboju ni našel svojega tekmovalnega ritma. V prvi tekmi je rutinirano s 3:0 premagal vedno neugodnega Vidmarja, z Mirzom pa je igral dokaj dobro, a žal mu v treh podaljških ni uspelo zmagati in je tako izgubil s 0:3. Naslednji igralec gostiteljev, Kristan Ludvik, je Uroša Slatinška presenetil v drugem nizu, da bi ga Slatinšek nato v tretjem setu pustil na sedmih in v zadnjem nizu na eni sami točki. V zadnjem srečanju je Tilen Cvetko brez težav odpravil Blaža Šarlaha (0:3) in postavil končni rezultat 1:5.