Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

Šport Ribnica

15.11.2015 10:47

Dolenjski rokometni derbi med Riko Ribnico in Krko se je končal z več kot zasluženo visoko zmago gostiteljev, srečanje pa je ponudilo osrednjo igro. Izid je bil 31:24(15:12). Krka je po petih vezanih zmagala prič klonila.

Novomeščani so trhlo začeli tekmo, nekaj izstopajočih napak so Ribničani takoj vnovčili in sredi prvega polčasa povedli z 8:3. A so jih gostje z delnim izidom 5:0 ,z zadetki iz proti napadov, kmalu ujeli in znova ostali brez idej v napadu. V drugem polčasu sta bili ekipi poravnani pri izidu 16:16, odtlej pa je Ribničanom šlo kot po maslu.

Prvi mož gostov Jarnej Papež je padel v strelski post, enako tudi soigralci v obrambi, na drugi strani sta nekdanja Novomeščana Patrik Leban in Blaž Fink polnila mrežo gostov, najvišje vodstvo suhorobarjev za malce nepričakovano visoko zmago.

Svoj delež je še posebej prispeval vratar Jošt Perovšek, vratarja gostov pa nista imela svojega večera. Patrik Leban je bil z osmimi zadetki najboljši strelec pri Ribničanih, Jerneje Papež jih je sedem zabil za Krko.