Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Alya: 'Vsi pravijo Alya kdaj bo otroček'

Celje Krznar Ekipa24.si

Kapo dol! Te besede Damirja Krznarja odmevajo! ...

Šport Zadar

06.06.2016 08:25

Ob zaključku sezone so se tri selekcije Ženskega košarkarskega kluba Krka in sicer mlajše deklice U-13, starejše deklice U-15 in mladinke, ta vikend udeležile turnirja v Zadru.

V okviru sodelovanja z mestom Zadar in košarkarskim klubom, sta selekciji mlajših in starejših deklic sodelovali na turnirju, na katerem so igrale še ekipe ŽKK Vodice, ŠK Škabrnja in ŽKK Zadar. Mlajše deklice so v polfinalu prepričljivo premagale ekipo ŠK Škabrnja z rezultatom 54:21 in v finalu še domačinke ŽKK Zadar s 47:34 ter tako osvojile turnir.

Starejše deklice so v polfinalu premagale Vodice 32:27, v finalu pa so po ogorčeni borbi morale priznati premoč domači ekipi Zadra, ki je bila boljša z rezultatom 55:48. Obe hrvaški ekipi - tako Zadar kot tudi Vodice - sta bili letos na zaključnem turnirju hrvaškega prvenstva.

Mladinsko-kadetska ekipa, ki je bila v Zadru brez maturantk, si je za nagrado po uspešni letošnji sezoni zaslužila izlet po Dalmaciji. Odigrale pa so tudi tekmo v Zadru in presenetljivo premagale člansko ekipo Zadra z 62:51, ki je v letošnji sezoni osvojila drugo mesto v hrvaškem prvenstvu.

Krkašice niso samo igrale košarke ampak so tudi uživale na morju in se družile s sovrstnicami iz Zadra, pri katerih so tudi prebivale.