Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

Šport Logatec/Novo mesto

Piše: M.K.

27.05.2018 14:25

V Logatcu je bil včeraj v organizaciji NTK Logatec 4. zaključni odprti turnir Alpe Adria v namiznem tenisu. Barve Namizno teniškega kluba Krka so zastopali sestri Kim in Tija Kastelic ter Matic Vertuš. Slednji si je nabiral neprecenljive izkušnje.

V kategoriji dekleta U12 je suvereno brez izgubljenega seta slavila Kim Kastelic. Njena mlajša sestra Tija pa je v kategoriji dekleta U10 osvojila drugo mesto.

Skupna uvrstitev pokala Alpe Adria
Kim si je z drugim zaporednim osvojenim turnirjem v pokalu Alpe Adria za sezono 2017/18 zagotovila tudi naslov skupne zmagovalke.

To je že njen drugi naslov pokala, saj se je skupne zmage veselila tudi v pretekli sezoni. Družinski uspeh je dopolnila Tija, ki si je prav tako z uvrstitvijo na zmagovalni oder priborila vice naslov v skupnem seštevku letošnje sezone v kategoriji dekleta U10.