Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Poraz NKBM: z diletantsko tožbo hotela ...

tacen kajak Ekipa24.si

Sava zalila del tribun v Tacnu! Močno deževje ni...

Šport Velenje/Sevnica

20.03.2017 08:43

Prvenstvo Slovenije v krosu, ki je bilo v soboto ob velenjskem jezeru v organizaciji tamkajšnjega atletskega kluba, je bilo uspešno tudi za sevniške atletinje in atlete.

AK Sevnica si je priboril tri naslove državnih prvakov in šest uvrstitev na zmagovalni oder. V kategoriji U14 sta postala državna prvaka Deja Udovč in Tomi Bajc, kategorijo višje pa je slavila Nika Dobovšek. Na zmagovalni oder se je uspelo uvrstiti tudi Živi Slapšak, ki je bila med deklicami U12 druga, Ajdi Slapšak, ki je v kategoriji U14 pritekla na tretje mesto in Lei Haler, ki se je po hudem boju s klubsko kolegico Niko uvrstila na drugo mesto v kategoriji U16.

V članski kategoriji je sevniške atlete zastopal Miha Povšič, ki je bil v kratkem krosu šesti. Skupno so bile atletinje AK Sevnica uvrščene na odlično drugo mesto, med tem ko so bili atleti peti.