Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

Iva s pokalom za skupno zmago

07.03.2024 08:35

Včeraj je Karate zveza Slovenije na prireditvi "Karateist leta" podelila pokale in priznanja najboljšim v preteklem letu. V konkurenci 16 malčic skupnega seštevka Pokala Slovenije v športnih borbah je najvišje število točk zbrala Iva Glogovšek iz Fight Club Shony, ki je v letu 2023 na treh pokalnih tekmovanjih osvojila 2 zlati in eno srebrno medaljo. 2. mesto je osvojila Polona Bajc iz Ajdovščine, tretja mesto pa je zasedla Anja Milev iz Kranja.

Iva je nedvomno ena najbolj prizadevnih deklic v klubu. Redno obiskuje tako treninge karateja, kot taekwondoja, redno tekmuje v obeh disciplinah in v obeh konstantno osvaja medalje. Odlikujejo jo prizadevnost, zbranost, predanost treningu, skratka vse tisto, kar želimo privzgojiti našim mladim upom. "Ob tej priložnosti Ivi iskreno čestitamo in izrekamo njenim staršem čestitke za vzorno vzgojo naše mlade deklice," so zapisali v Fight Club Shony.