Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

Poroka na prvi pogled: Kaj je razlog za Olgine ...

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

Šport Los Angeles

Kopitar s tremi goli junak tekme v New Yorku

13.02.2016 07:21

Slovenski hokejski zvezdnik Anže Kopitar je ponoči blestel na tekmi severnoameriške lige NHL. K zmagi Los Angelesa po podaljšku v gosteh pri New York Rangers s 5:4 je prispeval kar tri zadetke.

Kopitar, ki je igral več kot 23 minut in štirikrat sprožil proti vratom, je zadel za 1:0, 3:3 in 4:4. Odločilni zadetek za zmago je dosegel Tanner Pearson v četrti minuti podaljška. Preostali gol pa je prispeval Marian Gaborik.

Na drugih tekmah je Buffalo s 6:4 odpravil Montreal, Carolina je po kazenskih strelih z 1:2 izgubila proti Pittsburghu, Detroit prav tako po kazenskih strelih z 2:3 proti Coloradu, Tampa Bay je po podaljških s 4:3 ugnala Nashville, Florida je doma izgubila proti St. Louisu s 3:5, Arizona pa je s 4:1 odpravila Calgary.