Poroka na prvi pogled: Rudi in Marjetka, ko ju ...

Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

Šport San Jose

Kralji zmagali po podaljšku

04.01.2017 08:20

Ekipa Los Angeles Kings je v severnoameriški hokejski ligi NHL v gosteh po podaljšku z 2:1 premagala San Jose Sharks. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar je v 21 minutah in devetih sekundah podal za izenačujoči gol Jeffa Carterja na začetku četrte minute zadnje tretjine.

Carter je bil nato asistent Tannerju Pearsonu, ki je srečanje odločil v oseminpetdeseti sekundi podaljška. Goste je v vodstvo v 12. minuti druge tretjine povedel Logan Couture.

Moštvo Columbus Blue Jackets pa je le še eno zmago oddaljeno od rekordnega niza zaporednih zmag v zgodovini lige, saj so do šestnajste prišli po slavju nad Edmonton Oilers s 3:1. Zmago več brez prekinitve (17) so pingvini iz Pittsburgh nanizali marca in aprila 1993. Vodilna ekipa lige ima sedaj sama drugi najdaljši tovrstni niz doslej v NHL, saj so 15 zmag v sezoni 1981/82 zabeležili igralci New York Islanders, v sezoni 2012/13 pa Pittsburgh Penguins.