Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Kenguru v togi ali zakaj Jaklič ne bi smel več ...

masterchef, 10 Njena.si

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

25.09.2021 20:50

Rokometaši Moškega rokometnega kluba Krka so drevi pred domačim občinstvom v novomeški dvorani Marof gostili ekipo RK Dol TKI Hrastnik. Po dveh zaporednih porazih, proti Izoli in Krškem, so tokrat z izjemno predstavo navdušili in goste suvereno premagali z desetimi zadetki prednosti. Končni rezultat tekme je bil 38:28 ( 20:12)

Gledalci v dvorani Marof so lahko tokrat spremljali povsem drugačno igro Novomeščanov. Že od uvodnih minut so delovali homogeno, skoncentrirano ter z borbeno igro v obrambi in napadu gostom povzročali nemalo težav. Vodstvo so od prve minute višali in na polčas odšli z zajetno prednostjo osmih zadetkov ( 20:12), s tem pa si zagotovili mirnejše nadaljevanje. Gostujoči trener je z minutami odmora skušal z napotki zaustaviti nalet Krke, namera Hrastničanov pa tudi v nadaljevanju ni uspela. Prednost iz prvega dela so varovanci trenerja Mirka Skoka le še povečevali in se na koncu zasluženo veselili prvih točk v prvenstvu. Pri Krki je bil z desetimi zadetki znova najbolj razpoložen Uroš Knavs, ki je vknjižil deset zadetkov, s sedmimi pa je bil pri Novomeščanih uspešen še Tilen Kukman, pri gostih pa je
dvanajst golov dosegel Jaša Bogovič.

Blaž Ernestl, MRK KRKA: »Upam, da smo se končno sprostili in začeli uživati v tem, kar
znamo. Vedeli smo, da smo boljši, pa tudi v preteklih dveh tekmah je bila miselnost enaka,
ampak se nam nekako ni izšlo. Upam, da bo šlo od sedaj naprej samo še navzgor«.
Jaša Bogovič, RK Dol TKI Hrastnik: »Mislim, da je bil na začetku pristop zelo slab, v tekmo smo šli prestrašeni, Krkaši so hitro povečevali razliko, po takšnem zaostanku pa smo se le stežka pobrali. Potrebno se bo pogovoriti, analizirati tekmo in upam, da bomo na naslednji tekmi popravili vtis in pobrali dve točki«.

Statistika:
MRK KRKA - RK DOL TKI HRASTNIK 38:28 (20:12)
MRK KRKA: Rauh, Nosan (4 obrambe), Brajer (9 obramb), Bradeško 2, Avsec 2, Majstorović 1, Rajh, , Ernestl 3, Knavs 10 (1), Klemenčič 2, Vukić 2, Rašo 1, Lončar 4, Kukman 7 (5), Windischer, Matko 4.

RK DOL TKI HRASTNIK: Štamic (7 obramb), Klepej, Brilej 4 (2), Ajdari 4, Zobarič, Bogovič 12, Gerjovič 2, Moljk 1, Zupanc 1, Lovrič 1, Blagotinšek, Simončič 1, Veršovnik, Hohnjec, Potočnik 2,

Sedemmetrovke: MRK KRKA 7 (6), RK DOL TKI HRASTNIK 2 (2) Izključitve: MRK KRKA 6 minut, RK DOL TKI HRASTNIK 10 minut Rdeči kartoni: MRK KRKA 2

V naslednjem krogu bodo varovanci trenerja Mirka skoka gostovali pri ekipi RK
Frankstahl Radovljica, ekipa Dola pa bo doma gostila zasedbo iz Črnomlja. Obe tekmi