Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

Šport Baku, Maribor

Mariboru v gosteh ni uspelo

18.08.2016 19:36

Nogometašem Maribora v Bakuju, na prvi tekmi odločilnega kroga kvalifikacij za evropsko ligo proti Quabali, ni uspelo. Izid je bil 3:1. Upanje ostaja 25.8. ob 20.15, ko bodo v Ljudskem vrtu skušali opraviti popravni izpit.

Nogometaši Maribora so dopotovali v Baku, kjer jih drevi čaka prva tekma odločilnega kroga kvalifikacij za evropsko ligo. Azerbajdžanska Quabala jim bo stala na poti četrte uvrstitve v skupinski del tega tekmovanja. Tam so Mariborčani nazadnje igrali v sezoni 2013/2014, ko so se uvrstili v šestnajstino finala, kjer jih je nato izločila Sevilla. Tekma v azerbajdžanski prestolnici se bo začela ob 19. uri po našem času, povratna pa bo teden dni kasneje v Ljudskem vrtu.

Izid tekme v Bakuju je bil 3:1 za Quabalo. Tavares (Maribor) je zadel v 17.minuti, potem pa izenačil Zenjov (Quabala) v 37.minuti srečanja, drugi polčas pa se je za Mariborčane začel porazno, saj je Dabo (Quabala) zadel kar dvakrat. Najprej v 50., potem pa še v 52.minuti srečanja.

A Maribor se ne predaja, saj že čakajo drugo tekmo proti Qabali, ki bo v Ljudskem vrtu 25.8., ob 20:15.