Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

"Tako hitro kot teče Mbappe, sem jaz tekel v ...

Groza! Tragična nesreča mladega Slovenca! Komaj ...

Šport Montreal

Montreal Canadiens na vrhu

25.11.2016 08:46

Montreal Canadiens v severnoameriški hokejski ligi NHL ostajajo vodilna ekipa prvenstva. Tokat so francoski Kanadčani v domači dvorani gostili Carolina Hurricanes in zmagali z 2:1. Odločilni gol za zmago je dosegel Max Pacioretty 14 sekund po začetku zadnje tretjine, s tem pa so gostitelji končali niz petih zaporednih zmag gostov iz Raleigha.

Vratar Carey Price je k zmagi Montreala, ki se je tako oddolžil za poraz minuli teden v Severni Karolini, prispeval 31 obramb, prvi zadetek za gostitelje pa je dosegel Andrew Shaw.

Na preostali tekmi večera pa so Ottawa Senators s 3:1 ugnali Boston Bruins.

Los Angeles Kings Anžeta Kopitarja, ki se je včeraj proti otočanom uspešno vrnil na led po petih tekmah premora zaradi poškodbe zapestja, so danes počivali ob zahvalnem dnevu. Jutri jih čaka trening, v ponedeljek pa v goste prihajajo Chicago Blackhawks.