Skrito v raju: Igralec na odru gol kot glista

Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

Šport Detroit

Oslabljeni Miami izgubil v Phoenixu

04.01.2017 08:39

Ekipa Miami Heat je v severnoameriški košarkarski ligi NBA v gosteh izgubilo s Phoenix Suns z 90:99. Po treh tekmah premora je slovenski reprezentant Goran Dragić v 38. minutah zbral 24 točk, devet podaj in tri skoke. S tem je bil najboljši strelec svojega moštva in drugi na tekmi za Devinom Bookerjem (27).

Moštvo Detroit Pistons, za katerega slovenski košarkar Beno Udrih ponovno ni dobil priložnosti za igro, je doma izgubilo z Indiano Pacers s 116:121.

Dragić, ki na treh od zadnjih štirih tekmah svoje ekipe zaradi težav s hrbtom ni mogel igrati, je že v prvem polčasu dosegel 22 točk, nato pa se mu je ustavilo. "Imel sem občutek, kot da se ne morem več prav premikati," je dejal po tekmi, na kateri je kljub zdravstvenim težavam pravzaprav moral igrati, saj je bil eden izmed vsega osmih igralcev Miamija, ki so bili na voljo za igro.