Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

Šport Ribnica

Peta zmaga ribniškega Rika na pripravljalnih tekmah

26.08.2016 08:14

V peti pripravljalni tekmi pred začetkom državnega prvenstva 10. septembra, ko bo Riko Ribnica gostovala v Novem mestu, so Ribničani vpisali že peto zmago. Sinoči so v Ribnici z 29: 25, v polčasu je bil izid 13:13, premagali Trimo iz Trebnjega.

Po izenačeni igri v prvih 30 minutah, so gostitelji več pokazali v nadaljevanju. Izid je v začetku drugega polčasa s tremi zadetki s pozicije desnega krila prelomil Jazen Skušek, to razliko so Ribničani zlahka, ob menjavi vseh igralcev, držali vse do konca srečanja.

Tudi v lanski sezoni je ribniška ekipa v prijateljskih tekmah mlela vse nasprotnike, kar je bilo dobro izhodišče za pričakovane izide v prvenstvu. Trener Robert Beguš poudarja, da jim je cilj na vsaki tekmi, ne glede na nasprotnika, pokazati največ in seveda tudi zmagati. »Predvsem si želimo, da bi v Trebnjem zrasel igralec, ki bi presegel naše meje, v prvenstvu pa seveda borbo za med prvih šest ekip, ki se bodo v končnici pomerile za naslov državnega prvaka,« je dejala trener Trima Roman Šavrič .

Na sinočni tekmi je bil Janez Skušek s šestimi zadetki najboljši strelec Riko Ribnice, Tevž Grandovec jih je pri gostih dosegel pet.