Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

Rokometaši Krke premagali Štajerce

01.02.2017 20:50

Rokometaši novomeške Krke so v 17. krogu NLB lige premagali mariborski Branik s 35:32 (20:14).

Nekaj manj kot dvomesečni premor zavoljo svetovnega prvenstva v Franciji očitno ni bistveno spremenil razmerja moči na domači sceni, na osrednji tekmi 17. kroga v NLB ligi je Krka na kolena položila mariborski Branik. Novomeška ekipa je z enajsto zmago v sezoni zadržala tretje mesto, medtem ko mariborska zasedba ostaja na sredini prvenstvene lestvice.

Večji del prvega polčasa je minil v izenačeni igri, v sami končnici pa so na novomeškem parketu zagospodarili domači rokometaši. V 25. minuti so vodili s 14:13, v zadnjih petih minutah pa naredili delni izid 6:1 in na velik odmor odšli s prednostjo šestih golov (20:14). V drugi polovici tekme so imeli Dolenjci vse niti igre v svojih rokah, Štajerce so vseskozi držali na varni razdalji in z odločno predstavo onemogočili vse njihove poskuse po prevratu.

V domači ekipi sta bila najbolj učinkovita Leon Rašo z 11 in Jan Jurečič s šestimi goli, v gostujoči pa sta Aleksander Špende in Gašper Hrastnik dosegla po sedem zadetkov.

Mariborska ekipa bo v prihodnjem krogu gostila trebanjski Trimo, novomeška pa bo gostovala v Slovenj Gradcu. Obe tekmi bosta v soboto, 4. februarja.