Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

"Tako hitro kot teče Mbappe, sem jaz tekel v ...

Groza! Tragična nesreča mladega Slovenca! Komaj ...

Šport Izola

Rokometaši Krke se iz Izole vračajo s točko

25.04.2021 08:08

Rokometaši Butan Plina Izole in Krke so se v 23. krogu lige NLB razšli z nedoločenim izidom 30:30 (13:12).

Obračun ekip iz spodnjega dela lestvice se je končal brez zmagovalca. V prvem polčasu sta se točki nasmihali domačim rokometašem, ki so si že priigrali štiri gole prednosti, a so Dolenjci v nadaljevanju nadoknadili primanjkljaj v zadetkih in celo sami imeli nekaj lepih priložnost za zmago.

Obe ekipi sta na medsebojnem dvoboju veliko nihali, v prelomnih trenutkih dvoboja pa se je tehtnica nagibala na eno in drugo stran. V zadnji minuti razburljivega dvoboja je Jan Bavec najprej popeljal Novomeščane do vodstva s 30:29, izenačujoči gol pa je po uspešno izvedeni sedemmetrovki dosegel Marko Nikolić, s sedmimi goli tudi najbolj učinkovit igralec svoje ekipe. Toliko golov je za Krko dosegel Jaka Jakše.

Izolska ekipa bo v prihodnjem krogu čez dva tedna gostovala v Celju, novomeška bo gostila Maribor Branik.