Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

Šport Ljubljana/Sevnica

Sevniški atleti s 4 kolajnami

20.06.2016 10:45

S športnimi dogodki bogat vikend je prinesel obilo zadovoljstva tudi atletskim navdušencem. Istočasno kot državno prvenstvo Slovenije je namreč potekalo tudi prvenstvo Slovenije za mlajše kategorije v organizaciji ljubljanskega atletskega društva MASS.

Kljub spremenljivemu vremenu so mladi atleti prikazali obilico borbenosti in športnega duha. Z omenjenega državnega prvenstva za pionirje in pionirke U12 in U14 so sevniški atleti odnesli štiri medalje.

Atletski klub Sevnica je tako bogatejši za dva naslova državnega prvaka: med pionirkami U14 si je naslov državne prvakinje pritekla Lea Haler v teku na 1000m (s časom 3:04,92), kjer je zmagala pred klubsko prijateljico Niko Dobovšek (3:09,14). Tomi Bajc pa je dobitnik naslova državnega prvaka v kategoriji pionirjev U12, kjer je 600-metrsko progo premagal s časom 1:48,24.

Dve leti mlajši Tim Krašovec je s časom 1.56,94 končal na 9. mestu. Med pionirkami U12 sta tekli Ajda in Živa Slapšak ter s časi 1:50,81 in 1:51,88 zavzeli tretje in četrto mesto.