Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

Šport Kočevje

Tesen poraz Grče

10.02.2013 12:24

V 12., sicer prvem krogu v spomladanski sezoni v prvi B rokometni ligi, je Grča v res borbeni in kakovostni tekmi klonila proti Cerkljam. Izid srečanja, ki je bil odigran pred 150 gledalci, je bil 29:28, v polčasu pa 15:14.

Gostitelji so v prvem polčasu zaostajali za zadetek ali dva, a so se vsakič »vrnili« v igro. Tudi v nadaljevanju se razmerje moči ni veliko spremenilo.

V 39. minuti pri izidu 16:16 so sta bila zaradi prekrška izključena domača igralca Andoljšek in Atanasov, slednji pa si je zaradi ugovarjanja prislužil še rdeči karton in dodatno izključitev.

Šestminutno prednost dva oziroma igralca manj gostje niso izkoristili (v tem obdobju sta ekipi doseli po dva zadetka) bili pa so boljši zbrani v končnici, saj so imeli v 57. minuti najvišjo razliko na srečanju, 29:27.

Grča je sicer zmogla do konca dvakrat zadeti v polno, a časa za morebitno točko ni bilo več. Pri Grči je bil z desetimi zadetki najboljši strelec Urban Andoljšek pri gostih pa sta jih po sedem dosegla Setnikar in Lampelj .