Racman na Dobu: kdo od znanih menedžerjev je pred...

Prihajajo Luka 3! Dončić bo kmalu predstavil ...

Šport Škofja Loka

Urbanscape Loka - Trimo Trebnje 24:21 (14:13)

18.11.2018 08:59

Rokometaši Urbanscapa Loke so v 10. krogu lige NLB premagali trebanjski Trimo s 24:21 (14:13).

* Dvorana Poden, sodnika: Dejan in Igor Ivančič (oba Gorišnica).
* Urbanscape Loka: Juričan, Dobaj, Juričan, Vrbinc 5, Šibanc 3, Gartner, Dolenc, Jamnik 4 (1), Bradeško 2, Mali, Pipp 3, A. Jesenko 1, Bogdanić-Jenko 2, Plestenjak 2, Klemenčič 1, Marinović 1.
* Trimo Trebnje: Brana, Urbič, Cvetko 2, Jerlah, Seferović 5, Dobovičnik 1, Mat. Kotar 4 (2), Mar. Kotar, Udovič 2, Sašek, Redek, Bojanić, Grbić, Horžen, Grandovec 3, Cirar 4 (1).
* Sedemmetrovke: Urbanscape Loka 2 (1), Trimo Trebnje 5 (3).
* Izključitve: Urbanscape Loka 2, Trimo Trebnje 10 minut.
* Rdeči karton: /.

Škofjeločani so po zmagi nad Trebanjci zadržali svoj položaj v zgornji polovici prvenstvene lestvice, medtem ko so osmoljenci današnjega dvoboja v dvorani Poden tik pod njo.

V prvem polčasu se je na gorenjskem parketu odvijal ogorčen boj za vsako žogo, na trenutke pa je celo bolje kazalo gostom, ki so si v 18. minuti priigrali tri gole prednosti (9:6). Gostitelji so jih tik pred koncem prvega polčasa ujeli (12:12), na veliki odmor pa odšli z minimalno prednostjo (14:13).

V drugi polovici dvoboja je bilo do 49. minute vse odprto (19:19), nato pa so izbranci domačega trenerja Roberta Beguša naredili delni izid 4:0 in v 55. minuti povedli s 23:19, lepo zalogo v golih pa zadržali vse do konca trdega obračuna.

V domači ekipi sta bila najbolj učinkovita Matija Vrbinc s petimi in Grega Jamnik s štirimi goli, v gostujoči pa je Adam Seferović dosegel pet, Matic Kotar in Gal Cirar pa po štiri zadetke.

Škofjeloška ekipa bo v prihodnjem krogu gostovala v Kopru, trebanjska pa bo gostila Dol TKI Hrastnik. Obe tekmi bosta v petek, 23. novembra.