Poroka na prvi pogled: Markove navade ...

crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

V&F: Krka ugnala Rogaško

26.01.2017 06:00

Novomeški košarkarji so v derbiju 16. kroga Lige Nova KBM doma premagali Rogaško s 83-76 (20-22, 23-14, 19-26, 11-14).

Krkaši so na začetku druge četrtine zaostajali za 8 točk, a nato naredil preobrat in že do konca polčasa povedli. Po 30 minutah je bilo izenačeno, zaključek pa je pripadel Krkašem. Več na strani Odigrane tekme.

Krka je s 13 zmagami in 3 porazi sama na vrhu lestvice, prihodnjo sredo, 1. 2, ob 18.00 pa gosti moštvo Tajfuna. Še prej jo v nedeljo, 29. 1., čaka tekma ABA lige v Zadru.

Dejan Mihevc, trener Krke: »Čestitke fantom za zmago. Ta je v tem trenutku najpomembnejša. Vedeli smo, da je Rogaška neugoden nasprotnik, da so v izjemni formi in da bo tekma težka. Dobro smo odprli tekmo, a smo bili potem v napadu premalo zbrani in smo tako zgrešili kar nekaj odprtih metov izpod koša. Mučili smo se celo tekmo, a na koncu le odigrali, kot je treba, hkrati pa tudi zasluženo zmagali.«

Damjan Novakovič, trener Rogaške: »Tekmo smo izgubili predvsem zaradi slabega skoka, še posebej v napadalnem segmentu igre. Imeli smo svoje minute, v katerih smo bili boljši tekmec, na koncu smo si priigrali tudi možnost, da bi tekmo obrnili v našo korist, a nam to žal ni uspelo. Serija zmag je sedaj končana, vsekakor pa smo pripravljeni, da že na naslednji tekmi začnemo z novo.«