Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Poroka na prvi pogled: Kaj je razlog za Olgine ...

Tole je očitno menjava za Mika Tobeyja! Američan...

Šport Ribnica

Zmaga Ribničanov proti Krki

18.08.2016 21:07

Rokometaši Riko Ribnice so v drugi pripravljalni tekmi premagali Krko iz Novega mesta z izidom 34:27, v polčasu je domača ekipa vodila s 17:14.

Do 15 minute sta se ekipi menjavali v vodstvu, v nadaljevanju so gostitelji na vse igralnih mestih pokazali več tudi takrat, ko so priložnost dobili igralci, ki pogosto ne vstopajo na igrišče.
Je izid realen kazalec moči obeh ekip, ki se bosta sicer 10. septembra pomerili v prvi tekmi novega državnega prvenstva? Trener Riko Ribnice Robert Beguš poudarja, da ne.

Cikel pripravljalnih tekem se bo za Ribničane nadaljeval ta vikend, na mednarodnem turnirju v avstrijskih Borovljah
"Premalo smo zapirali obrambni prostor, Ribničani so to izkoristili," je dejal Grega Okleščen, levi zunanji igralec Krke.

Pri Ribničanih je bil s sedmimi zadetki najboljši strelec krožni napadalec Blaž Fink, pri gostih pa je enako število zadetkov dosegel Jan Irman.