Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Novice

GEN-I na vrhu mednarodne ankete Energy Risk Commodity Rankings 2024

Piše: R.K.

12.04.2024 11:20

Skupina GEN-I je požela zavidljive uvrstitve na najobsežnejši globalni anketi na energetskih trgih. Med drugim je zasedla prvo in drugo mesto na regionalni lestvici Srednje in Vzhodne Evrope ter dve tretji mesti na globalni lestvici.

Skupina GEN-I je že dolga leta pomemben del prestižne globalne lestvice »Energy Risk Commodity Rankings«, ki je najobširnejša tovrstna anketa v svetu energetskih trgov. V njej sodelujejo največja imena iz panoge, vključno s trgovci, borznimi posredniki in ponudniki storitev. V najnovejši raziskavi »Energy Risk Commodity Rankings 2024« se je GEN-I uvrstil v sam vrh njihovih lestvic. Tako je GEN-I na globalni lestvici zasedel izjemni tretji mesti v kategorijah »Best Overall Energy Dealer« in »Power Dealer« ter deveto mesto v kategoriji »Best overall commodities dealer«. V regionalnih izborih se je GEN-I na zahodnih trgih kot »Power Dealer« povzpel na tretje mesto v Nemčiji in četrto mesto v Italiji. Poleg tega pa se je GEN-I na regionalni lestvici Srednje in Vzhodne Evrope zavihtel na sam vrh in osvojil prvo mesto v kategoriji »Power Dealer« v Jugovzhodni Evropi in drugo mesto v
Srednjevzhodni Evropi! Dobro so se odrezali tudi v kategoriji »Research in power«, kjer so zasedli tretje mesto.

Zmagovalne uvrstitve Skupine GEN-I so nedvomno odraz zaupanja s strani njihovih poslovnih partnerjev, da je GEN-I v nepredvidljivih razmerah lanskega leta ostal zanesljiv partner, zagotovil stabilno poslovanje in kar najboljšo ponudbo svojih storitev. Tako partnerji pri GEN-I prepoznavajo kvalitete, kot so cena, zanesljivost, prilagodljivost, hitrost izvedbe, integriteta in poznavanje trga, kjer je GEN-I povsod zasedel drugo mesto, ter prvo mesto v kategoriji kreativnost in inovacije. To je nedvoumna potrditev, da je GEN-I eden najbolj inovativnih tržnih udeležencev v industriji na evropskem trgu. Obenem rezultati dokazujejo
pomembnost vlaganja Skupine GEN-I v nenehen napredek in raziskave, predvsem pa odražajo izjemne sposobnosti zaposlenih.
V anketi, ki je potekala med 31. oktobrom 2023 in 29. januarjem 2024, je sodelovalo 1.716 posameznikov iz energetike. Ti so lahko izbrali tri poljubne družbe na katerem koli trgu, kjer so bile aktivne v prejšnjem letu. Ker anketa ni namenjena odražanju obsega trgovanja, so merila za glasovanje zasnovana na dojemanju tržnih udeležencev in med drugim vključujejo zanesljivost, ceno ter celostno izvedbo storitve. Energy Risk nato na podlagi zbranih odgovorov pripravi lestvico z najvišje uvrščenimi družbami.