Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

Novice Velika Nedelja

Grča zamudila priložnost

16.12.2012 12:42

V tekmi 11., sicer zadnjega jesenska kroga v prvi B državni rokometni ligi, je Grča po slabi igri vendarle iztržila točko proti neposrednemu tekmecu v borbi za obstanek Veliki Nedelji.

Izid srečanja je bil 29:29, v polčasu so gostje vodili s 15:14.

Gostitelji so znova pokazali raztrgano igro brez vsebine in so imeli srečo, da so tokrat naleteli na prav tako slabega nasprotnika, ki je v Kočevje prišel zdesetkani, brez štirih igralcev prve ekipe. Gostje so po grobih napakah statične obrambe Grče v prvem polčasu vodili s petimi zadetki (12:7), v drugem polčasu pa so ostali brez moči. To je šlo na mlin Kočevarjev, ki so vodstvo Prekmurcev izničili in v 45. minuti vodili s 23:18. Žal so znova, zgolj s posamičnimi nepovezanimi akcijami, zabredli v napake.

Gostje so pet minut pred koncem tekme izenačili, v 59. minuti vodili 29:27. Grča je z igralcem manj v 60 minuti izid znižala, Josič pa je iz sedemmetrovke v zadnji sekundi le iztržil točko. Grča je polsezono sklenila na desetem mestu s šestimi točkami.