Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

Anže Ravbar gorski državni prvak med starejšimi mladinci

18.07.2022 10:45

Kolesarski klub Gorje je včeraj pripravil Vzpon na Pokljuko 2022, dirko, ki je odločala o naslovih gorskih državnih prvakov za letošnje leto.

Na 15,7 km dolgi trasi Zgornje Gorje – Krnica – Zatrnik – Mrzli Studenec – Rudno Polje, na kateri so morali kolesarke in kolesarji premagati 721 višinske razlike, je bil med starejšimi mladinci najboljši Anže Ravbar. Med starejšimi mladinkami je Špela Colnar osvojila srebrno medaljo, premoč je morala priznati samo Piji Galof (Btc City Ljubljana Scott). Med mlajšimi mladinci, kjer je zmagal Sven Aleksander Mernik (KD Knežjega mesta Celje), je bil drugi Jakob Omrzel, za malenkost je stopničke na 4. mestu zgrešil Gašper Štajnar.