peter gregorcic sr Reporter.si

Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

Dejanu bron na članskem državnem prvenstvu

28.02.2022 06:19

Minulo soboto je pod okriljem Karate zveze Slovenije v Polzeli potekalo državno prvenstvo v karateju za člane, veterane in parakrateiste.

Udeležba na tekmovanju je bila skromnejša kot pretekla leta, pandemija je svoj davek terjala predvsem v članski konkurenci.

Barve Fight Club Shony je na tekmovanju zastopal Dejan Debelak, ki je v kategoriji borb članov do 75kg osvojil bronasto medaljo,. Ta je v letošnjem šolskem letu že 38. medalja za Fight Club Shony. Od septembra so namreč osvojili 15 zlatih, 10 srebrnih in 13 bronastih medalj, od tega 12 na tekmovanjih za pokal Slovenije in državnih prvenstvih.

Letošnje leto bo polno novih izzivov, saj so pričeli s tekmovanji v vseh treh disciplinah, ki jih gojijo v klubu, 5 klubskih reprezentantov pa vstopa v izborni cikel za nastop na prihajajočih evropskih in svetovnih prvenstvih.