Poroka na prvi pogled: Trk realnosti takoj po ...

Šport Miami

Dragić in Udrih do zmage po podaljšku

Piše: Radio Krka/STA

05.01.2016 07:32

V severnoameriški košarkarski ligi NBA je Miami Heat na domačem igrišču po podaljšku s 103:100 ugnal Indiano Pacers.

Slovenski reprezentant Goran Dragić je k zmagi svoje ekipe prispeval 13 točk, pet skokov in štiri podaje, Beno Udrih pa dva skoka in dve podaji.

Košarkarji Miamija so sredi tretje četrtine za gosti iz Indianapolisa zaostajali že za 18 točk (70:52), vendar je Dwyane Wade svoji ekipi v zadnji sekundi tekme priigral podaljšek. V njem so bili za odtenek boljši nasprotnik in prišli do svoje tretje zaporedne zmage, sicer že sedme v zadnjih devetih tekmah in do tretjega mesta v vzhodni konferenci.

Goran Dragić tokrat mi presegel meje 15 točk, v 39 minutah, ki jih je prebil na igrišču, je dosegel 13 točk, imel pa je tudi pet skokov in štiri podaje. Manj priložnosti kot na prejšnji tekmi v Washingtonu je dobil Beno Udrih, ki v osmih minutah ni dosegel točke, zato pa je imel dva skoka in dve podaji.