crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

Šport Novo mesto

20.09.2015 19:29

Poleg že tradicionalnega atletskega mitinga so letos na novomeškem stadionu v sodelovanju z Atletsko zvezo Slovenije organizirali 1. mestni tekaški izziv. Tekmovanje je bilo namenjeno mladim atletom in atletinjam v starostnih kategorijah U16, U18 in U20. Novomeški atleti so se zelo dobro odrezali saj so z zbranimi 106 točkami osvojili drugo mesto.

Na 26. Mednarodnem mitingu je nastopilo veliko število njihovih atletov, ki so kljub temu da se letošnja sezona bliža koncu, dosegli kar nekaj lepih rezultatov.

Njihovi pionirji in pionirke v starostnih kategorijah U12 in U14 pa so včeraj tekmovali na Ekipnem prvenstvu Slovenije, ki je potekalo v Slovenj Gradcu. Nastopili so zelo uspešno, saj so pionirke U12 zbrale 2644 točk in osvojile drugo mesto. PionirjI U12 so prav tako stali na stopničkah. Za ekipno tretje mesto so zbrali 1963 točk. Tretje so bile tudi pionirke U14 z zbranimi 3227 točkami. Pionirji U14 pa so zbrali 2566 točk in končali na petem mestu.