Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Kenguru v togi ali zakaj Jaklič ne bi smel več ...

masterchef, 10 Njena.si

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

28.10.2015 17:12

Košarkarji novomeške Krke so se v prvi tekmi v novem FIBA pokalu Evrope pomerili s portugalskim FC Portom in ga premagali s 70:62.

Po prvi četrtini je bil rezultat 15:17 za Portugalce, medtem ko so po odlični drugi četrtini Krkaši prvi polčas dobili z rezultatom 37:31. Tretja četrtina se je zaključila z vodstvom Krke s 54:51, končni rezultat pa je bil 70:62 za Krkaše.

FC Porto je sicer podružnica veliko bolj slavnega nogometnega moštva in drugouvrščenim moštvom portugalske lige. Vanjo so se letos uvrstili kot prvaki druge lige, po tem ko so leta 2012 izstopili iz istega tekmovanja. V svoji zgodovini so bili štirikrat portugalski prvaki.

Mirko Mulalić, igralec Krke, pred tekmo: »Zmago s Partizanom smo že pozabili in se osredotočili na Porto. Želimo si ponoviti pristop z zadnje tekme in odigrati celo tekmo v čim hitrejšem tempu brez oscilacij. Povabil bi gledalce, da nas v čim večjem številu pridejo spodbujati. Upam in verjamem, da nam bo v odličnem vzdušju uspelo to tekmovanje odpreti z zmago.«