rudi-mlakar Njena.si

Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

Šport Krško

06.08.2016 18:31

V 60. minuti se je končno začelo: Martin Kramaric je dosegel gol, domačini pa so do konca tekme obdržali vodstvo.

Nogometaši Krškega so v 4. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Gorico z 1:0 (0:0).

Krčani so v 4. krogu le prišli do prve zmage v sezoni. Iz treh strelov na celotni tekmi so z enim zadeli v polno, junak zmage je bil Martin Kramarič. Z zmago so se Krčani na lestvici približali današnjemu tekmecu zgolj na točko. Ta je ob dveh zmagah vpisal še drugi poraz, pa čeprav je proti tekmečevim vratom streljal desetkrat. A vsakokrat nenatančno.

Že prvi polčas je minil predvsem v znamenju nenatančnih strelov. Domači so zgolj enkrat prišli do zaključnega strela, v 20. minuti je nenatančno meril prav Kramarič. Na drugi strani so bili precej konkretnejši Novogoričani, a vseh šest poskusov Mihe Gregoriča, Gianluce Franciosija, Tineta Kavčiča, Dejana Žigona in Bedeja Osujia (ta je poskusil dvakrat) je zgrešilo cilj.

V uvodu drugega polčasa ekipi nista prihajali do strelov oziroma priložnosti, toda v 60. minuti je Kramarič razveselil domače navijače, ko je zadel za 1:0 po podaji Filipa Dangubića. Na drugi strani je prvi strel v drugem polčasu v 63. minuti sprožil Žigon, a spet žogo poslal mimo gola, tako kot tudi pet minut zatem. Podobno je storil tudi Osuji v 76. minuti, v 90. minuti pa je s strelom z glavo zgrešil še Rok Grudina.

Krčani bodo v 5. krogu prihodnjo nedeljo gostovali v Kidričevem, Gorica pa bo dan prej gostila Maribor.