Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

masterchef, 10 Njena.si

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

Šport Izola

28.04.2013 12:31

V Izoli je potekal veliki masters turnir v badmintonu, na katerem je odlično nastopila Maja Sušin (BK Pišece), ki je klonila šele v finalu proti Klavdiji Kosec Radin (BK Medvode).

V zelo izenačeni igri je slavila z rezultatom 2:1 Maja Sušin je s tem drugič osvojila lovoriko najboljše na mastersu turnirju Trump sezone. To ji je sicer uspelo že v sezoni 2010/2011.

Pri fantih so žal imeli le enaga predstavnika Ivana Hotka, ki pa se je odlično boril in z malo sreče bi se lahko uvrstil med najboljših osem.

S tem dejanjem se je končala letošnja badmintonska sezona za večino igralcev le še za nekatere mlajše je ostalo državno prvenstvo.

Domači igralci in igralke bodo v mesecu maju imeli sicer še zaključni turnir sezone z piknikom, ki bo v športni dvorani Pišece v zelo prešernem vzdušju.

Prve ocene sezone so zelo pozitivne saj imamo 4. igralce med prvimi 15. na lestvici serije Trump in Majo Sušin, ki je nastopila na 4. turnirjih serije Trump in trikrat slavila a žal ni bilo dosti za prve tri na lastvici.