Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

14.06.2016 06:44

Na Dunaju se je minulo nedeljo odvijalo odprto prvenstvo Avstrije v ju-jitsu. Športno društvo Ninja je na tekmovanju nastopilo s tremi tekmovalkami.

Vse tri tekmovalke so nastopile v svoji kadetski, in na željo organizatorja, tudi v članski kategoriji. Iva Simčič je bila v kategoriji kadetinj do -57 kg druga po nesrečnem porazu v finalu. V članski kategoriji - 62 kg pa je premagala vse nasprotnice in osvojila prvo mesto. Eva Puhek je med kadetinjami -63 kg premagala vse nasprotnice in osvojila močno mednarodno tekmovanje, med članicami pa je zasedla tretje mesto. Rezultat bi lahko bil še boljši, če ne bi morala predati borbe proti domačinki, zaradi poškodbe. Nastja Simčič je v kadetski kategoriji -63 kg bila druga, v članski pa je osvojila četrto mesto. "Vsem trem puncam je bilo tekmovanje odlična popotnica za prihajajoče evropsko prvenstvo, ki bo v oktobru v Nemčiji," so sporočili iz ŠD Ninja.