Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

rudi-mlakar Njena.si

Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

14.06.2016 09:28

Minuli konec tedna se je v Ljubljani odvil 18. Pokal Partizana Vič v moški športni gimnastiki. Dečki Gimnastičnega društva Novo mesto so tekmovali v mnogoboju na parterju, bradlji, konju z ročaji krogih, drogu in preskoku.

V različnih starostnih kategorijah je novomeško društvo zastopalo 7 tekmovalcev.

Žiga Bat, ki je tekmoval v kategoriji obvezne vaje 1 (OV1), iz tekme v tekmo izboljšuje svoje uvrstitve. Tokrat je zasedel odlično 4. Mesto, od medalje ga je ločilo le 1,350 točke. Največ točk je dosegel na preskoku in parterju.
V kategoriji obvezne vaje 2 (OV2) so tekmovali kar 4 dečki. Mark Črtalič se je z najboljšo oceno na preskoku uvrstil na prav tako odlično 5. mesto. K ekipnemu 5. mestu so prispevali še Pino Marš ter brata Erazem in Gašper Kovač.

V kategoriji obvezne vaje 3 (OV3) sta tekmovala Luka Ilovar in Lev Špes. Lev je osvojil 11., Luka pa skupno 12. mesto. Oba sta najvišjo oceno prejela na preskoku.