Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

Šport Ribnica

27.09.2015 10:00

Rokometaši Trima še naprej ostajajo nepremagljiva ovira za Riko Ribnico. Derbi četrtega kroga Dolenjskih ekip se je končal z zasluženo zmago gostiteljev z 29:28. Zadetke za dve točki je dve sekundi pred iztekom srečanja s strelom z devetih metrov dosegel Rok Skol, sicer s 13 zadetki najboljši igralec in strelec srečanja.

Ribničani, papirnati favoriti, so po neumnosti ostali brez načrtovane zmage. Kljub slabi igri v obrambi jim je ves čas uspevalo imeti rahlo pobudo. V 52 minuti so vodili s 27:23 in vse je kazalo, da se jim nasmiha zmaga. Toda borbeni Trebanjci se niso dali.

Začetniške napake Skuška, Finka in Lebana so kaznovali z zadetki, z delnim izidom 5:0 u v 58 minuti povedli s 28:27. Skušek je kmalu s strelom sedmih metrov izid izenačil, Trimo je minuto in pol pred izdihljajem tekme ostal brez žoge v napadu.

Možnost za zadetek se je tako ponudila gostom. Medlo so se odrezali, strel Grebenca je domači vratar zlahka ujel. Trebanjci so v zadnjem napadu izsilili kazenski strel z devetih metrov. Neustavljivi Skol je meril natančno in skozi obrambo Ribničanov zadel vratnico, žoga je nato končala v mreži.

Na žalost gostov in za veliko slavje gostiteljev.