Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

Šport Ribnica

Grča presenetila Ježke

22.02.2013 22:53

Rokometaši Grče so v 14. krogu v prvi B državni ligi več kot zasluženo spremagali tretje uvrščeni Slovenj Gradec z 28:27 (14:10).

Kočevarji so z borbeno igro do 50. minute delovali kot stroj. Takrat so vodili z 28:20. V zadnjih desetih minutah jim je preprosto zmanjkalo moči in zbranosti. Gostje so z delnim izidom 7:0 resno ogrozili visoko vodstvo in tudi zmago. Ja, vprašanje pa je, kako bi se srečanje končalo, če bi trajalo nekaj minut dlje. Gostujoči trener Sebastijan Sovič je bil zelo razburjen po nepričakovanemu porazu in kot kaže je v Kočevju napovedal slovo s trenerske klopi.

Pri Grči je bil z devetimi zadetki najboljši strelec Urban Andoljšek, pri gostih jih je pet dosegel Matic Vrečar.