Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Slovenska zvezdnica z ostro kritiko smučarske ...

Šport Los Angeles

Kopitarjeva podaja premalo za preobrat

06.11.2015 07:55

Hokejisti moštva Los Angeles Kings so davi v ligi NHL doživeli nov poraz. V domači dvorani so z 2:3 izgubili proti Columbus Blue Jackets. Hrušičan Anže Kopitar, ki je zadnji nastop proti St. Louisu zaradi poškodbe glave prekinil po prvi tretjini, se je vrnil na led s podajo za gol za 2:3 minuto pred koncem tekme.

(Foto: facebook)
Gostje so na tekmi povedli z igralcem več na ledu ko je v sedmi minuti zadel Cam Atkinson. Šest minut kasneje je "power play" izkoristil Alec Martinez in izenačil. Tik pred koncem prvega dela je Columbus po zaslugi Brandona Dubinskyja spet vodil. V 51. minuti je Gregory Campbell povišal na 3:1 in napovedal zmago gostov.

Los Angeles se je podal v zaključno ofenzivo in Jeff Carter je minuto pred koncem po podaji Kopitarja zadel za 2:3, za več pa je ekipi iz Kalifornije zmanjkalo časa in sreče.

V soboto na gostovanje v Los Angeles prihaja Florida.