Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

Šport St. Louis

Kralji zmagali, Kopitar utrpel poškodbo

04.11.2015 07:00

Moštvo severnoameriške hokejske lige NHL Los Angeles Kings je v noči na sredo gostovalo pri St. Louis Blues iz zmagalo s 3:0. Zadetke za kralje so prispevali Jeff Carter, Tanner Pearson in Trevor Lewis. Slovenec v dresu kraljev Anže Kopitar se je ob koncu prve tretjine poškodoval in nato ni več stopil na led.

Tekmo v Scottrade Centru si je ogledalo 17.500 gledalcev, Kopitar pa je že v prvi tretjini najprej utrpel udarec s komolcem v obraz, nato pa je vodstvo tekmovanja ob začetku druge tretjine najavilo, da se je poškodoval v zgornjem delu telesa in da na tekmi ne bo več igral. Kako dolgo bo Kopitar odsoten z ledenih ploskev, zaenkrat še ni znano.

Kralji bodo spet aktivni že v noči na četrtek, ko bodo znova na delu v domačem Staples Centru, kjer bodo palice prekrižali s Columbusom. Tekma se začne ob 4.30 po slovenskem času.