Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Šport Barcelona

Messi zadel na prvi tekmi po premoru

Piše: Radio Krka/STA

16.10.2016 09:24

Argentinski nogometni zvezdnik Lionel Messi je po več kot tritedenski odsotnosti zaradi poškodbe dimelj, ki jo je staknil 21. septembra v derbiju španskega prvenstva proti Atleticu iz Madrida (1:1), prvič zaigral in v 58. minuti zabil gol za Katalonce, ki so v osmem krogu prvenstva doma premagali Deportivo la Coruna s 4:0.

Messi je v igro vstopil s klopi po slabi uri in zadel po vsega treh dotikih žoge. Barcelona je s 16 točkami na četrtem metu, vodi Atletico Madrid (18), ki je s 7:1 nadigral Granado Reneja Krhina, ki zaradi poškodbe ni igral. Belgijski reprezentant Yannick Carrasco je dosegel tri gole (34., 45., 61.), slovenskega vratarja Jana Oblaka pa je premagal le Isaac Cuenca v 18. minuti.

Drugouvrščeni Real, ki je ugnal Betis s 6:1, ima prav tako kot Atletico 18 točk, s točko manj pa je tretja Sevilla.