Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

Šport Otočec

Na Otočcu Tennis Europe 2016

09.07.2016 10:26

Na Otočcu se nadaljuje turnir Tennis Europe v starostni kategoriji do 12 let. V tej kategoriji poteka finale, začenja pa se tudi novi turnir Tennis Europe do 14 let.

Na turnirju, ki ga gosti TK Krka Otočec sta po tekmah tretjega kroga v konkurenci med posamezniki ostala le šeTristan FLANDER in Teo KURTAGIĆ.

Flander je v tretjem krogu s 7-5 6-0 premagal Hrvata Bartola BORSEJA, Kurtagić je bil v domačem obračunu s 6-0 6-3 boljši od Jake JAKIJA.

Med dvojicami so se v polfinale uvrstili Tristan FLANDER in Bor ARTNAK ter Maj PREMZL, ki igra v paru z Antejem CIKOJEVIĆEM.

Pri deklicah slovenci nimamo več igralk v konkurenci.

Iz domačega kluba so fantje Kavšek Jakob, Retelj Jani, Gautam Luka in Gruden Jure igrali v drugem krogu in se sedaj po porazu borijo v tolažilnih skupinah.