Najboljši trije so bili Srednja zdravstvena in kemijska šola Novo mesto, Gimnazija Brežice in Srednja elektro šola in tehniška gimnazija Novo mesto. Najboljša strelca z 20 zadetki sta bila Miha Jančar s Šolskega centra Novo mesto oz. s Srednje zdravstvene in kemijske šole in Urban Verbič, dijak Srednje elektro šole in tehniške gimnazije Novo mesto.
V Športni dvorani Leona Štuklja v Novem mestu je bilo danes področno prvenstvo v rokometu za dijake. Objavljamo rezultate posameznih tekem:Skupina A:
ŠC NM SEŠTG : SŠ ČRNOMELJ 8 : 8 (5 : 3)
ŠC NM SSŠ : SŠ ČRNOMELJ 12 : 8 (7 : 3)
ŠC NM SEŠTG : ŠC NM SSŠ 15 : 10 (8 : 3)
Vrstni red skupine A:
1. ŠC NM SREDNJA ELEKTRO ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA 2 1 1 0 (23 : 18) + 5 3
2. ŠC NM SREDNJA STROJNA ŠOLA 2 0 1 1 (22 : 23) - 1 2
3. SREDNJA ŠOLA ČRNOMELJ 2 0 1 1 (16 : 20) - 4 1
Skupina B:
ŠC KRŠKO SSPŠ : GIMNAZIJA KOČEVJE 17 : 8 (8 : 3)
ŠC NM SZKŠ : GIMNAZIJA BREŽICE 17 : 16 (14 : 14, 6 : 7)*
ŠC KRŠKO SSPŠ : GIMNAZIJA BREŽICE 6 : 8 (5 : 4)
ŠC NM SZKŠ : GIMNAZIJA KOČEVJE 15 : 8 (7 : 5)
* kazenski streli
Vrstni red skupine B:
1. – 2. ŠC NM SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KEMIJSKA ŠOLA
1. – 2. GIMNAZIJA BREŽICE
3. – 4. GIMNAZIJA KOČEVJE
3. – 4. ŠOLSKI CENTER KRŠKO SEVNICA - SREDNJA STROKOVNA IN POKLICNA ŠOLA
POLFINALE
ŠC NM SSŠ : GIMNAZIJA BREŽICE 12 : 14 (5 : 8)
ŠC NM SEŠTG : ŠC NM SZKŠ 10 : 11 (4 : 5)
ZA 3. MESTO
ŠC NM SEŠTG : ŠC NM SSŠ 15 : 9 (7 : 4)
FINALE
GIMNAZIJA BREŽICE : ŠC NM SZKŠ 10 : 16 (3 : 8)
Vrstni red področnega prvenstva v rokometu za dijake:
1. ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO - SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KEMIJSKA ŠOLA
2. GIMNAZIJA BREŽICE
3. ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO - SREDNJA ELEKTRO ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA
4. ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO - SREDNJA STROJNA ŠOLA
5.-7. ŠOLSKI CENTER KRŠKO SEVNICA - SREDNJA STROKOVNA IN POKLICNA ŠOLA
5.-7. GIMNAZIJA KOČEVJE
5.-7. SREDNJA ŠOLA ČRNOMELJ
NAJBOLJŠI STRELCI:
MIHA JANČAR, ŠC NM - SZKŠ 20
URBAN VERBIČ, ŠC NM - SEŠTG 20
JAKA PLUT ŠC NM - SSŠ 15
KRISTJAN HORŽEN ŠC NM - SZKŠ 11
NIK RANTAH GIMNAZIJA BREŽICE 11
JAN HORŽEN ŠC NM - SZKŠ 9
GAŠPER BIZJAK GIMNAZIJA KOČEVJE 8
ANTON GLOGOVŠEK ŠC SSPŠ KRŠKO 7
DAVID HRIBERŠEK ŠC NM - SSŠ 7
KLEMEN MATKO ŠC NM - SZKŠ 7