Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

rudi-mlakar Njena.si

Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

NTK Krka Novo mesto – NTK Inter Diskont 4:2

13.11.2023 09:13

V petem krogu prve slovenske lige so krkaši v Drgančevju gostili ekipo iz Raven na Koroškem, ekipo, ki je trenutno uvrščena pred NTK Krka Novo mesto. Poznavalci razmer v prvi ligi so napovedovali izenačeno in dolgo tekmo. In res. Srečanje je trajalo kar dolgih 120 minut in dve tekmi sta se končali z najtesnejšim možnim izidom. V prvi je Pintarju zmanjkalo malo sreče, saj je v petem nizu dvoboj igubil na razliko, zatopa je v podobno napeti tekmi Šmaljcelj peti niz zaključil z zmago.

NTK Krka po petem kolu ostaja na sedmem mestu.

Rezultati: Šmaljcelj-Karković – Žigon-Jevšek 3:0, Pintar – Žigon 2:3, Karković – Jamšek 3:0, Šmaljcelj - Pavič 3:2, Pintar – Jamšek 0:3 in Šmaljcelj - Žigon 3;1.

V 6. kolu igrajo krkaši v gosteh v Muski Soboti, pomerili se bodo z Muro Sobota I, ki je trenutno na 3. mestu prventvene lestvice.