Poroka na prvi pogled: Markove navade ...

crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

Telovadci Gimnastičnega društva Novo mesto spet na vrhu

10.05.2016 07:59

Mladi telovadci iz Novega mesta so postavili nov mejnik osvojenih kolajn na eni tekmi. 7. maja je bil neverjeten dan na 41. odprtem prvenstvu Bežigrada v skokih z male prožne ponjave 2016 in finalu za Pokal Slovenije 2016 za tekmovalce Gimnastičnega društva Novo mesto.

Začelo se je s cicibani, ki so ekipno v sestavi Erazem Kovač, Gašper Kovač, Žiga Bat in Pino Marš osvojili tretje mesto. Posamezno se je najbolje odrezal Erazem Kovač s četrtim mestom.

Sledili so jim mlajši dečki, ki so v sestavi Lev Špes, Luka Ilovar Mark Črtalič, Oskar Luzar, Val Kulovec in Val Udovič osvojili naslov podprvaka med najštevilčnejšo ekipno kategorijo. Posamezno je blestel Lev Špes, ki je osvojil zlato medaljo, na stopničkah pa se mu je pridružil še Luka Ilovar na tretjem mestu.
V kategoriji višje (starejši dečki) je Tim Brodnik osvojil četrto mesto.

Za lep konec je poskrbel Žan Suša, ki je v članski kategoriji z najbolj atraktivnimi skoki tekmovanja zasedel prvo mesto.
Omeniti velja tudi zelo lep uspeh Jakoba Gimplja, ki je v zelo močni in številčni konkurenci mladincev osvojil deseto mesto.

Ker je bila tekma tudi finale Pokala Slovenije v skokih z MPP, se je niz osvojenih medalj samo še nadaljeval.
V kategoriji mlajših dečkov so telovadci iz Novega mesta osvojili vse tri stopničke. Pokalni zmagovalec Slovenije je postal Lev Špes, podprvak Luka Ilovar, na tretjem mestu pa se jima je pridružil še Mark Črtalič.
Med starejšimi dečki je Tim Brodnik v Pokalu Slovenije osvojil skupno tretje mesto.
Res neverjetno lep zaključek tekem v skokih z male prožne ponjave (2016) za tekmovalce Gimnastičnega društva Novo mesto, ki si prav vsi zaslužijo pohvalo predvsem njihovih trenerjev Nine, Metoda in Žana.